Codzienność z GPT-4
~ overment & unknow

ChatGPT świetnie pokazuje potencjał zaawansowanej technologii, która przypomina sztuczną inteligencję (AI) znaną z filmów. Pomimo tego, że GPT-4 nie potrafi myśleć i popełnia błędy, można sprawić by z wysoką precyzją realizował opisane zadania.W tym e-booku poznasz techniki oraz znajdziesz gotowe zestawy makr Shortcuts (macOS). Dzięki nim GPT-4 będzie dla Ciebie dostępny w dowolnym miejscu na Twoim komputerze a nawet telefonie (iPhone).

Co znajdziesz w ebooku?Ten e-book to niemal 190 stron, które wprowadzą Cię w techniki pracy z GPT-4. Dowiesz się w jaki sposób pisać instrukcje i pytania (tzw. prompt design) aby otrzymywać jakościowe odpowiedzi.Dzięki opracowanym przez nas makrom łatwo sprawisz by GPT-4 było dostępne dla Ciebie w dowolnym miejscu — Przeglądarce, Gmailu, komunikatorach (np. Messenger i Slack) oraz w Twoich ulubionych edytorach tekstu (np. iA Writer, Bear czy Evernote).Ten e-book to m.in.:- możliwości i ograniczenia GPT-4 i ChatGPT
- wprowadzenie w techniki pisania zapytań do GPT-4 i ChatGPT
- Playground i najważniejsze ustawienia
- Makra Shortcuts dzięki którym GPT-4 będzie dostępny dla Ciebie wszędzie
- Tłumaczenie z GPT-4 (uwzględniające ton i kontekst)
- Podsumowania tekstu (w różnych formach)
- Poprawianie gramatyki i czytelności (również po polsku)
- Modyfikowanie dużej ilości tekstu
- Dodawanie szybkich notatek z GPT-4
- Szybkie dodawanie zadań z GPT-4 i Make.com
- Zapisywanie i kategoryzowanie adresów URL z GPT-4 i Make.com
- Nauka z GPT-4, np. idiomów angielskich
- Generowanie formuł i fragmentów kodu, np. JavaScript
- Makra odpowiadające na konkretny temat
- Hey GPT — zapytaj GPT-4 o cokolwiek i usłysz odpowiedź
- Techniki pracy z dużą liczbą makr Shortcuts
- Bonusowy rozdział wprowadzający do Prompt Engineeringu
- Bonusowy rozdział z inspiracjami dotyczącymi wykorzystania GPT-4 w procesach biznesowych

AutorzyAdam "overment" Gospodarczyk i Jakub "unknow" Mrugalski. Obaj prowadzimy kanały na YouTube o programowaniu (i nie tylko) oraz angażujemy się w kilkanaście różnych projektów (m.in. eduweb.pl, niebezpiecznik.pl, EasyCart, Newsletter #unknowNews, Społeczność Ahoy!, Mikr.us).Przygotowaliśmy ten e-book, pisząc go prostymi słowami, aby wprowadzić w Świat GPT-3 i ChatGPT każdego, kto chce wykorzystywać te narzędzia do optymalizacji i automatyzacji codziennych zadań.

Czy ten e-book jest dla Ciebie?Stworzyliśmy ten e-book z myślą o przekazaniu naszych technik pracy z GPT-4. Jeżeli znasz już ChatGPT i chcesz lepiej wykorzystywać jego możliwości, ten e-book jest dla Ciebie.Przygotowane przez nas makra i skrypty nie wymagają od Ciebie znajomości żadnych narzędzi, ponieważ dołączamy instrukcję ich uruchomienia. Jeżeli jednak znasz Shortcuts (macOS) i Make.com, będziesz w stanie z łatwością rozbudować to, co przygotowaliśmy. Niezależnie od Twojej wiedzy, będziesz w stanie wykorzystywać GPT-4, który będzie dla Ciebie dostępny pod skrótem klawiszowym.Opracowane przez nas przykłady sami wykorzystujemy w naszej codzienności i prawdopodobnie nie wszystkie będą w pełni dopasowane do Twoich zadań. Dlatego dołączamy nasze pomysły na proste zmiany, które możesz wprowadzić, aby dostosować nasze przykłady do swoich potrzeb.

Pomyśl ile możesz zaoszczędzić oraz ile zyskać, wykorzystując wiedzę z tego e-booka.

Na stronie zakupu akceptujesz nasz regulamin i politykę prywatności. Masz prawo do zwrotu e-booka w ciągu 7 dni od zakupu, jeśli nie spełni on Twoich oczekiwań napisz do mnie na ahoy@ahoy.so. Sprzedaż obsługuje EasyCart, eduweb sp. z o.o., Al. Rzeczypospolitej 10/46, 02-972 WarszawaAutorzy: Adam Gospodarczyk (overment) i Jakub Mrugalski (unknow) © 2023